मानव अधिकार तथा शान्ति समाज केन्द्रीय कार्यसमितिका पदाधिकारी र सदस्यहरुको नामावली (२०७३–७५)

  • गंगाधर अधिकारी— सभापति,
  • रामजीप्रसाद सुवेदीवरिष्ठ –उपसभापति,
  • गोविन्द खनाल —उपसभापति,
  • रेनुका पौडेल –उपसभापति,
  • उत्तम पुडासैनी —महासचिव,
  • विष्णुप्रसाद चापागाई– सचिव प्रदेश न. १,
  • राजकिशोर झा – सचिव प्रदेश न. २,
  • राजेन्द्र पौडेल —सचिव प्रदेश न.३,
  • श्यामसुन्दर पराजुली – सचिव प्रदेश न.४,
  • सुशील बस्नेत — सचिव प्रदेश न. ५,
  • देवेन्द्र सेजुवाल – सचिव प्रदेश न.६,
  • मदनबहादुर कुवँर – सचिव प्रदेश न. ७,
  • पुष्पा केसी —सचिव,
  • बलबहादुर गाहा मगर –सचिव,
  • परमानन्द चौधरी – सचिव,
  • टेकबहादुर सार्की – सचिव,
  • बटुकृष्ण ढुङ्गेल – कोषाध्यक्ष,
  • कृष्णबहादुर रावल – सदस्य,
  • चन्द्रकुमार आङदम्वे – सदस्य,
  • कृष्ण पराजुली – सदस्य,
  • बाबुहरी आचार्य – सदस्य,
  • अनन्तप्रसाद कोइराला – सदस्य,
  • विकास थापा – सदस्य,
  • मिना ढकाल – सदस्य,
  • गीता श्रीस – सदस्य,
  • सिता श्रेष्ठ – सदस्य,
  • अन्जु गौतम – सदस्य,
  • रुपा पुडासैनी – सदस्य,
  • कविता बस्नेत – सदस्य,
  • कमला थापा – सदस्य,
  • रमा दवाडी – सदस्य,
  • गीता तिमल्सीना – सदस्य,
  • यदु खतिवडा – सदस्य,
  • सदस्यता अपिल समिति संयोजक– स्थानेश्वर दुवाडी,
  • रेणुका काउचा – सदस्य
  • बद्री खनाल- – सदस्य
CEC elected from 15th national council meeting [20012-2014]
HOMA KANTA CHAULAGAI CHAIRPERSON
GANGADHAR ADHIKARI VICE CHAIR  CV Gangadhar
KUMAR RAJ SUBEDI GENERAL SECRETARY
BISWO PRAKASH BASTOLA SECRETARY
JANUKA SHRESTHA BHANDARI TREASURER
PARBATI GIRI MEMBER
RAMJEE PRASAD SUBEDI MEMBER
GOVINDA KHANAL MEMBER
NIRMAL NEPALI MEMBER
SUDHIR SHAH MEMBER
KAMALA THAPA MEMBER
MADAN BAHADUR KUNWAR MEMBER
JYOTI TIMILSINA MEMBER
RENUKA PAUDEL MEMBER

 

CEC elected from 13th national council meeting [20010-2012]
HOMA KANTA CHAULAGAI CHAIRPERSON
MOHAN PRASAD DHITAL VICE CHAIR
GANGADHAR ADHIKARI GENERAL SECRETARY
KUMAR RAJ SUBEDI SECRETARY
STHANESHWOR SUBEDI TREASURER
SITA ADHIKARI MEMBER
BALIRAM BISWOKARMA MEMBER
BISWO PRAKASH BASTOLA MEMBER
NARESH SINGH THAPA MEMBER
PUSKAR RAJ REGMI MEMBER
KAMALA SHARMA MEMBER
KAMALA THAPA MEMBER
KRISHNA KAMAL THAPA MEMBER
RAMA DAWADI MEMBER
BIJAYA THAKUR MEMBER
Member Appeal Comittee [20010-2012]
KUMAR GHIMIRE COORDINATOR
RATNALAXMI SHRESTHA MEMBER
YAGYA PRASAD DANGAL MEMBER

 

  CEC elected from 11th national council meeting [2008-2010]
PURUSHOTTAM DAHAL CHAIRPERSON
HOMA KANTA CHAULAGAI VICE-CHAIRPERSON
GANGADHAR ADHIKARI GENERAL SECRETARY
DILLI PRASAD SAPKOTA SECRETARY
RADHA GHALE TREASURER
KRISHNACHANDRA CHAUDHARI MEMBER
STHANESHWOR DUWADI MEMBER
SARASWATI SHARMA MEMBER
TULASILATA SHRESTHA MEMBER
BALIRAM B K MEMBER
SUDIP GAUTAM MEMBER
KUMARRAJ SUBEDI MEMBER
SITA ADHIKARI MEMBER
GANGAMAYA ANGDEMBE MEMBER
MADAN BAHADUR KUNWAR MEMBER
CEC elected from Ninth national council meeting [2006-2008]
PURUSHOTTAM DAHAL CHAIRPERSON
UDDHAV LOHANI VICE-CHAIRPERSON
HOMA KANTA CHAULAGAI GENERAL SECRETARY
RUDRALOCHAN ACHARYA SECRETARY
BALRAM ARYAL TREASURER
TEJBAHADUR GODAR MEMBER
INDIRA PRASAIN MEMBER
BHARAT PRASAD LAMSAL MEMBER
LAXMI PARIYAR MEMBER
GANGADHAR ADHIKARI MEMBER
DILLI PRASAD SAPKOTA MEMBER
MAHESH ACHARYA MEMBER
RADHA GHALE MEMBER
ANJANA BASUKALA MEMBER
CHANDRAKISHOR JHA MEMBER
CEC elected from seventh  national council meeting [2004-2006]
PURUSHOTTAM DAHAL CHAIRPERSON
SURESH CHANDRA POKHREL VICE-CHAIRPERSON
HOMA KANTA CHAULAGAI GENERAL SECRETARY
UDDHAV BAHADUR LOHANI SECRETARY
BAL RAM ARYAL TREASURER
GOVINDA KOIRALA MEMBER
NARAYAN DUTTA KANDEL MEMBER
PURNA NATH GHIMIRE MEMBER
K.S. PAUL MEMBER
RATNA LAXMI SHRESTHA MEMBER
KAMALA LAMICHHANE MEMBER

  CEC elected from fifth national council meeting [2002-2004]
KRISHNA PAHADI CHAIRPERSON
SANAT ACHARYA VICE-CHAIRPERSON
SURESH CHANDRA POKHREL GENERAL SECRETARY
HOMA KANTA CHAULAGAI SECRETARY
KUMAR GHIMIRE TREASURER
SANTI NEUPANE MEMBER
TEK BAHADUR SARKI MEMBER
KRISHNA CHAUDHARI MEMBER
UDDHAV BAHADUR LOHANI MEMBER
NARAYAN D.KANDEL MEMBER
RABINDRA HAUMIKHA MEMBER

 

CEC elected from third national Council Meeting [2000-2002]

KRISHNA PAHADI CHAIRPERSON
PURUSHOTTAM DAHAL VICE-CHAIRPERSON
SURESH CHANDRA POKHREL GENERAL SECRETARY
SANAT ACHARYA SECRETARY
KUMAR GHIMIRE TREASURER
SANTI NEUPANE MEMBER
SURYA PRASAD DHAKAL MEMBER
DILLI DHAKAL MEMBER
PADAM NEUPANE MEMBER
TEK BAHADUR SARKI MEMBER
KOMAL LAMICHHANE MEMBER

 

 CEC elected from First national Council Meeting [1998-2000]:

KRISHNA PAHADI CHAIRPERSON
SUBAS DHAKAL VICE-CHAIRPERSON
KRISHNA KANDEL GENERAL SECRETARY
SUSHIL PANT SECRETARY
SURESH CHANDRA POKHREL TREASURER
PURUSHOTTAM DAHAL MEMBER
DIL BAHADUR BOGATI MEMBER
THANESWOR SAPKOTA MEMBER
KUMAR GHIMIRE MEMBER
SANAT ACHARYA MEMBER
KEMIKA BHANDARY MEMBER

FIRST CEC [1996-1998]

Krishna Pahadi Founder Chair
Subas Dhakal Founder General Secretary
Sushil Pant Founder Treasurer
Krishna Kandel Founder Member
Purushottam Dahal Founder Member
Pradeep Pokharel Founder Member
Lila Khanal Founder Member