मानव अधिकार तथा शान्ति समाजका विभागीय संयोजकहरुको नामावली (२०७५–७७)

१.रामजीप्रसाद सुवेदी (म्याग्दी) अभियान,
२.मोहनप्रसाद धिताल (दाङ) योजना,
३.स्थानेश्वर दुवाडी (गोरखा) अनुसन्धान,
४.विश्व वास्तोला (चितवन) मानव अधिकार शिक्षा,
५.प्रताप पौडेल (बागलुङ) प्रशिक्षण,
६.राजेन्द्र पौडेल (चितवन) राष्ट्रिय संयन्त्र निर्माण तथा सुदृढिकरण
७.राजकिशोर झा (महोत्तरी) तराई मधेश,
८.देवेन्द्र सेजुवाल (सुर्खेत) निर्वाचन पर्यवेक्षण÷अनुगमन
९.कृष्ण पराजुली ( रुपन्देही) वातावरण,
१०.भरतराज ढकाल (स्याङ्जा) राहत,
११.भरतबहादुर थापा (मोरङ) कानुन,
१२.निर्मल नेपाली (दाङ) सुशासन,
१३.मुरारी फुयाँल (काठमाण्डौँ) जेष्ठ नागरिक अधिकार,
१४.गोविन्द विनोदी (नवलपुर) साहित्य,
१५.थीरबहादुर श्रेष्ठ (बारा) अर्थ,
१६.विष्णु प्रसाद भुषाल (अर्घाखाँची) प्रेस,
१७.कुलदीप आचार्य (नवलपरासी बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) कृषि क्षेत्र
१८.कमला थापा (कास्की) मानव अधिकार रक्षक,
१९.अञ्जना अर्याल (काठमाण्डौँ) महिला
२०.निमा गिरी (काठमाण्डौँ) स्वास्थ्य
२१.रमा पन्त (पाल्पा) शिक्षा
२२.संझना डाँगी (दाङ) सामाजिक सुरक्षा
२३.धानु भट्टराई ( झापा) मानव अधिकार सचेतना
२४.रुपा गिरी (काठमाण्डौँ) लागूऔषध÷मदिरा दुव्र्यसन विरुद्ध अभियान
२५.ईश्वरा लिङदेन (काठमाण्डौँ) बाल अधिकार
२६.जानुका पराजुली (सिरहा) लविङ
२७.रेनुका देवकोटा (पाल्पा) उपभोक्ता अधिकार
२८.शर्मिला पण्डित (चितवन) संघ संस्था समन्वय
२९.सुनिता राई (संखुवासभा) सफाई
३०.विमलादेवी श्रेष्ठ (तेह्रथुम) लक्षित क्षेत्र
३१.जिनुमायाँ महर्जन (पर्सा) सामुदायिक क्षेत्र
३२.मौसम राई (सुनसरी) मानवीय कानुन
३३.कृष्णादेवी पाण्डे (बाँके) खाद्य अधिकार
३४.रेजिना राई (ललितपुर) सांस्कृतिक क्षेत्र
३५.सौर्या शाह (महोत्तरी) अल्संख्यक अधिकार
३६. लक्ष्मी राना पुडासैनी ( काठमाण्डौँ) स्वयंसेवक परिचालन
३७.बद्री खनाल (काठमाण्डौँ) उद्यम÷व्यवसाय,
३८.ईश्वर पुडासैनी (काठमाण्डौँ) सदस्यता विकास
३९.बाबुराम न्यौपाने (ललितपुर) ट्रेड युनियन
४०.किरण ढकाल (काठमाण्डौँ) कारागार अनुगमन,
४१.लवराज सिंह (महोत्तरी) भू संरक्षण,
४२. बलराम (वि.पी) पौडेल (काभ्रे) युवा,
४३.सन्तोष रौनियार (सुनसरी) आप्रवासी श्रमिक अधिकार,
४४.नन्द नेम्वाङ ( पाँचथर) आदिवासी जनजाति
४५.सरोज गौतम (रुपन्देही) संवेदनशिल क्षेत्र,
४६.भक्त विश्वकर्मा (कैलाली) दलित उत्थान,
४७.सरिफ गहतराज (पाल्पा) सामाजिक न्याय
४८.विनोद अधिकारी (चितवन) आवास
४९.लीलाध्वज बस्नेत (दाङ) यातना निराकरण
५०.नविनकुमार पोख्रेल (दाङ) अपाङ्गता अधिकार
५१.हरिश ढकाल (रुपन्देही) सुचनाको अधिकार
५२.तेजेन्द्र के.सी (रुपन्देही) श्रमजिवी पत्रकार
५३.जगन्नाथ अर्याल (पाल्पा) सामाजिक सरोकार
५४.विरेन्द्र शाह (कैलाली) यातायात क्षेत्र
५५. शिवशंकर गिरी (सल्यान) उर्जा अधिकार
५६. संजोग चाम्लिङ राई (ललितपुर) नदि संरक्षण
५७. मनिराज घिमिरे ( रुपन्देही) वन